Kardi

 

 

Jméno: Abbey Cherry Out of Control

Oslovení: Kardi, Kačka, Ká, Kardinál

Datum narození: 13.5. 2011

Číslo zápisu: ČLP/FCR/2997

Majitel: Rubáčková Jana, Ivančice

Matka: Ambra od Perlové Studánky

Otec: Compendio Neville Com

Fotky : Po kliknutí na obrázek

 

 

Výstavy: VD, VD

Zkoušky: OVVR (229 bodů)

Zdraví: PL 0/0 neoficiálně

            chrup úplný, skus nůžkový

Výška: 59 cm

Váha: nestálá

 

                                                                                                                                   

29.9.2012 - Necelý měsíc po OVVR se Kardi zúčastnila také svojí první výstavy. Na premiéru se předvedla nad očekávání dobře, v postoji krásně stála a vrtěla ocáskem, v pohybu občas zazlobila, ale to nebyla její chyba. Jana si do kruhu netroufla a tak jsem šla s Kardi já. Janě moc děkuju za důvěru a svěření Kardi, opravdu jsem se snažila, jak to šlo nejlépe. Kardi se vystavovala ve třídě mladých, získala známku VD a tento posudek : 

Mladá černá fenka, subtilní postavy, užší hlava, oko hnědé, skus nůžkový, chrup úplný, výška 59cm, pevný hřbet, mělčí plochý hrudník, končetiny hrudní správné, pánevní v postoji strmější. Standartní osrstění, hravá povaha, dobré předvedení.

Na posuzování pana rozhodčího mám tedy svůj názor a doufám, že holky na výstavy nezanevřely a vezmou Kardi aspoň ještě jednou a k nějakému normálnímu rozhodčímu :-) Ač mnozí takovéto výsledky ani nezveřejní, já mám radost i z VD a jsem ráda, že se holky rozhodly to aspoň zkusit. Fotky zde.

 

1.9.2012 - Kardi s paničkou úspěšně absolvovala zkoušky OVVR a chystá se také na výstavu do Brna. Povídání o OVVR si můžete přečíst tady. Tabulka ze zkoušek v odkazu výše. Fotky zde. Jsem na ně hrdá a děkuju Janě, že se odhodlala a na zkoušky šla.

9.7.2012 - Paničky Kardi prozatím odložily canisterapeutické snahy, pro její veliký temperament a vrhly se na lovecký výcvik. Kardi je nadšená do všeho, do čeho se pustí a je trošku posedlá vodou. Lovecký výcvik jí jde moc dobře a brzy by se měla objevit na OVVR a snad i na výstavě v Oslavanech :-)

27.3.2012 - Karduška absolvovala vyšetření na luxaci patelly s negativním výsledkem. Moc mě to potěšilo. Paničkám gratuluju a děkuju, že ji na vyšetření vzaly ;-)

Vínová Karduška, poslední narozená i poslední zadná holčička z trojice našich princezen. Je to pravá nespoutaná flatí povaha, kterou byla už od prvního otevření očiček. Sotva rozloupla kukadla a objevila sourozence, tak chodila a bezzubou tlamičkou zákeřně zakusovala všechny sourozence, pokud všichni spali jala se je všechny budit, aby pak sama zalezla do kouta, usnula a nechala bedničku celou probuzenou a mrzutou nebo v případě, že se nikdo neprobudil spustila pláč na celé kolo, že si s ní nikdo nechce hrát :-D Byla taky expertkou na spací polohy, obzvláště s hlavou na poličce v sedě nebo s jednou či oběma nohama v misce s vodou. První se naučila přelézat i zvýšené patro ohrádky a byla taky iniciátorkou většiny nočních plakacích seancí, když byla mimo bedničku a nemohla dovnitř a naopak všichni byli uvnitř a chtěli ven.

Kardi je taky prvním pejsek paničky Jany a myslím, že jsem si lepší paničku pro ni nemohla ani přát. Myslím, že jsou pro sebe jako stvořené, obě stejné nespoutané povahy. Kardušku čeká dráha canisterapeutky, už nyní se zapojuje do výuky s handicapovanými dětmi. Také chodí na cvičák a je moc šikovná. Hned jak si panička začne věřit a začne věřit taky Kačce, že je opravdu tak šikovná, bude z nich skvěle sehraná dvojka.