Arny

 

 

Jméno: Abbey Speedy Out of Control

Oslovení: Arny

Datum narození: 13.5. 2011

Číslo zápisu: ČLP/FCR/2995

Majitel: Rajfová Nikola, Krnov

Matka: Ambra od Perlové Studánky

Otec: Compendio Neville Com

Fotky : Po kliknutí na obrázek

 

 

Výstavy

Zkoušky: poctivě chodí na cvičák

Výška: prozatím proměnlivá

Váha: nestálá

 

 

 

 

31.1.2012 jsme dostali nové zprávy a fotečky od Arnyho. Roste do krásy, je moc hezky osvalený, myslím, že velikostní deficit z doby, kdy byl štěňátko už pěkně dohnal. Podle paničky je moc hodný a poslouchá na slovo. Jeho zvláštní zálibou je sběr dřeva jakýchkoliv velikostí a jejich následný transport až domů :-)

Arny modrásek byl od narození nejmenším z pejsků. Od první chvíle byl mezi ostatními štěňátky charakteristický svým proužkem zvednuté srsti na čumáčku. Postupem času byl nejmenším ze štěníků a stal se tak nejrozmazlovanějším chlapečkem, protože jsme o něj měli strach. Málo přibíral, takže jsme ho muselii trošku postrkovat, aby vůbec pil a ostatní ho nevytlačovali. Měl zvláštní zálibu ve spaní s hlavou zalomenou na čince, která podpírala ohrádku proti převrácení. Jako jeden z prvních začal aportovat plyšové myšičky a byl z nejodvážnějších, co se týče koupání se v misce na vodu a později ve štěněcím bazénku :-)

Arny je Nikči první vlastní pejsek, má doma ještě malého bílého kamaráda Sama. Arny chodí s paničkou na cvičák, doma pomáhá přemisťovat dřevo ke krbu :-D má dva pelíšky, aby mohl spát vedle nich na zemi. Doufejme, že bude paničce dělat dál jenom radost a budeme se těšít na nové zprávy a fotečky.