Naše Áčka jednotlivě

 

Všechna naše štěňátka jsou už v nových domovech a historie našeho "A" vrhu se tak začíná psát.

 

Touto cestou bych zde ráda poděkovala všem za pomoc a podporu s realizací mého snu. Jmenovitě mojí rodině za obrovskou podporu, pomoc s realizací, dopravou, finanční podporu a pomoc s celým odchovem, krmením, hlídáním,rozmazlováním. Za trpělivost při nočních plakacích akcích či demoličních choutkách celé smečky. Paní Ivettě Holíkové za předání cenných zkušeností okolo chovu a velikou pomoc při hledání pánečka pro posledního klučíka Villiho. Katce Vernerové za doporučení a pomoc s hledáním krycího psa a informace o chovu, bez ní bych tohle vše jen těžko realizovala. Paní Aleně Dragounové za informace o Nevillovi. Obrovský dík, který se asi nedá slovy vyjádřit patří Anně a Leonardovi za to, že mi umožnili krýt tak úžasným psem, kterým Neville bezesporu je. Abbey a Nevillovi za úžasný vrh nádherných štěníků, které mi dali a kteří dělají radost nejen mě, ale i svým novým majitelům a jejich rodinám. Kamarádce Lence a celé její rodině za rady, noční telefonickou asistenci u porodu, veterinární péči o celou smečku po celou dobu pobytu u nás a trpělivost s nočními "histerickými" telefonáty a následnou veterinární pohotovost o půlnoci.
Evě Káčerkové děkuji za podporu a pomoc jak materiální, tak za spoustu rad a tipů či pomoc s focením neposedných čertíků, když nikdo jiný neměl s klubkem háďat trpělivost. Celému fóru Black Brianta, kde spoustu lidí, kteří mě ani neznají, bylo ochotno, v kteroukoliv denní či noční hodinu, se podělit o svoje zkušenosti a poradit mi s čímkoliv možným i nemožným. Paní Dagmar Hambálkové za slova podpory a spoustu mailů s radami a tipy. Všem návštěvám - známým, přátelům, kamarádům lidským i psím, i náhodně kolemjdoucím za pomoc s rozmazlováním a socializací celé bandy.

Obrovský dík patří všem novým majitelům za to, že vytrvali, zkousli všechny mé všetečné dotazy a podmínky, nevzdali to a poskytli štěníkům milující domov a skvělou péči.

Omlouvám se pokud jsem na někoho zapoměla, ale věřte, že každá pomoc ať už úplně malá nebo velká, je pro mě velice cenná a proto ještě jednou obrovský DÍK všem !

O životě každého štěňátka Vás budeme informovat na jeho vlastní stránce :-)