Atrei

 

 

Jméno: Abbey James Out of Control

Oslovení: Atrei

Datum narození: 13.5. 2011

Číslo zápisu: ČLP/FCR/2991

Majitel: Šeděnková Darina, Olomouc

Matka: Ambra od Perlové Studánky

Otec: Compendio Neville Com

Fotky : Po kliknutí na obrázek

                                                                                                                                                                                       

 

Výstavy

Zkoušky: cvičí s paničkou a panička samozřejmě s ním

Zdraví: HD A/A

            ED 0/0

            PL 0/0 neoficiálně

Výška: prozatím proměnlivá

Váha: 30 kg

 

15.11.2012 Atrei jako první absolvoval rentgenové vyšetření kyčlí i loktů s výsledkem HD A/A, ED 0/0. Posuzoval MVDr. Milan Snášil. Podstoupil také opětovnou kontrolu luxace patelly opět s výsledkem 0/0 :-) Výsledky jsou krásné, víc jsem si ani nemohla přát. Paničce moc gratulujeme :-)

9.7. 2012 Atrei absolvoval vyšetření na patelly v červnu s negativním výsledkem. Máme velkou radost a pánečkům gratulujeme :-)

Atrei světlemodrý chlapeček, mezi ostatními takový mouchy sežerte mě a snadná kořist pro teroristku Kardušku. Patřil k těm větším a snažil se Villymu konkurovat ve váhovém souboji. Rád papal, ale jenom pokud mohl všechno jídlo vyhrnout z misky na podlahu, to byla teprve ta pravá dobrota. Jeho "xichtění" se do obejktivu i mimo něj je opravdu nezapomenutelné, co dokázal vytvořit se svou maličkou tlamičkou za kreace, nedokázalo žádné jiné štěňátko. Byl nejodvážnější při prvních venkovních výpravách, nové prostředí ani trávník ho naprosto nerozhodili.

Pro paničku Darinu je Atrei prvním pejsek a velkým splněným snem. Jsem ráda, že jsem mohla u splnění tohoto snu být. Atrei je velkým parťákem a uvidíme jak se to vyvine do budoucna. Atrei má slibně našlápnuto všude, kam si vzpomene ;-) Myslím, že by se neztratil ani v pracovních ani ve výstavních kruzích. Ale  být parťákem do nepohody je, jako u všech, na prvním místě :-)