Nessie

 

 

Jméno: Abbey Arnessie Out of Control

Oslovení: Nessie

Datum narození: 13.5. 2011

Číslo zápisu: ČLP/FCR/2996

Majitel: Kuklínková Martina, Viničné Šumice

Matka: Ambra od Perlové Studánky

Otec: Compendio Neville Com

Fotky : Po kliknutí na obrázek

 

 

Výstavy: N4

Zkoušky

Chovnost: kastrovaná

Výška: prozatím proměnlivá

Váha: nestálá

 

 

7.1.2012 se Nessie zúčastnila svojí první výstavy. Byla moc šikovná, zvládla i rychloúpravu přímo na místě a v kruhu se chovala sebejistě, měla konkurenci dalších 4 feneček. Trošku je potřeba zapracovat na předvedení. Jinak je Nessie krásná holčička, momentálně v nohatém období. Její posudek zní : 8 měsíční černá fenka, typická představitelka plemene s pěknou hlavou, mírně spáditá záď, s typickou povahou - N4 , posuzoval Ing. František Korda a Nessinku si předvedla panička sama. Jsem moc ráda, že sebrala odvahu a výstavu i předvedení si vyzkoušela :-) Fotky z výstavy jsou zde.

Nessinka, oranžová, nejmenší princeznička, vedle žluťáska vypadala jako drobeček. Byla opečovávané miminko, museli jsme ji při krmení bránit a přistrkovat před ostatními jinak by se snad ani nenajedla, byla jeden z největších mazlíků. Jak rostla stala se z ní ale malá zákeřná potvůrka, její oblíbenou kratochvílí bylo kousat všechny příchozí návštěvy do nosu :-D

Panička si na Nessinku počkala asi ze všech nejdýl, vážím si toho, že vydržela čekat. Jméno pro holčičku si zadala sama a mě bylo potěšením toto přání vyplnit. Nessie by se měla stát canisterapeutkou v centru pro starší lidi. Panička také přemýšlí s Nessie o výstavní kariéře, tak se budeme těšit, zda potkáme holky někde v kruhu. Myslím, že Nessie má na to ve výstavním kruhu zabodovat.