Štěně od nás

 

 

39.jpg

 
Štěňátka od nás budou odchovávaná v domě, zvyklá na pobyt venku, řádně socializovaná, zvyklá na mazlení, různé lidi, zvuky, povrchy, očkovaná a odčervená, s předpokladem výborné povahy, zdraví i exteriéru.
Do nových domovů dostanou:
- Písemnou kupní smlouvu
- Očkovací průkaz
- Průkaz původu
- Balíček do začátku (krmivo pro první dny, hračka, napachovaný předmět….)
- CD s fotkami u nás
- Obojek
- Instrukce Co a jak se štěňátkem?
 
Jsme malá rodinná chovatelská stanice. Stanici jsme založili v roce 2011. Nemáme žádné velkolepé plány. Máme pouze jednu fenku Abbey. Rádi bychom si po ní nechali štěně, ale jinak další rozšiřování smečky neplánujeme. Ani není naším cílem mít spoustu odchovů za rok a mít doma šampiony všeho a všude. Pro nás je důležité, aby pejsci byli právoplatnými členy rodiny ať už jako šampioni práce nebo mistři gaučingu či žebrání o piškot na čas J
Naším cílem je odchovat zdravé, povahově výborné, veselé, hravé a všestranné společníky pro vaši i naši radost. Nezáleží na tom, zda s pejskem budete vymetat jednu výstavu vedle druhé, jednu zkoušku za druhou, věnovat se agility nebo vás bude doprovázet na toulkách přírodou.
Nemáme, co skrývat, rádi vás u nás přivítáme na návštěvě. Můžete nahlédnout do všech dokumentů Abbey (PP, posudky, zdravotní vyšetření….) i kopií dokumentů otce. Seznámíte se s Abbey i s prostředím, kde budou štěňátka vyrůstat. Zodpovíme jakékoliv dotazy, poradíme se vším, co budeme vědět, případně vymyslíme jiné řešení ;-) Pokud budete mít zájem, pomůžeme či poradíme vám s výcvikem, výstavami i uchovněním. Pokud to bude v našich silách, můžeme pejska pohlídat v době vaší dovolené.
Od vás očekáváme, že i po převzetí štěňátka nás budete dále informovat o jeho životě. Stačí občas fotka nebo krátká zpráva jak roste a jak se má, jeho a vaše jakékoliv úspěchy. Potěší nás, pokud se rozhodnete nás navštívit. Zda se budete zúčastňovat výstav, zkoušek či jiných aktivit je čistě na vás. Průkaz původu vás nezavazuje absolutně k ničemu, pouze vás informuje o předcích vašeho kamaráda.
Pokud necháte udělat u pejska nějaká zdravotní vyšetření, bude to pro nás zpětná vazba, zda to, co děláme, děláme správně.
Opravdu neradi bychom se ale dočkali toho, že se jména našich odchovanců budou objevovat v inzerátech typu : Štěňata bez PP po rodičích s PP. S uchovněním a vším potřebným vám rádi poradíme, proto vás prosíme nepodporujte množení bezpapírových zvířat.
Pokud by kdykoliv nastala jakákoliv situace, která by vám neumožňovala dále se o pejska starat nebo mu poskytovat kvalitní péči, prosíme kontaktujte nejprve nás a společně se pokusíme vymyslet řešení. Neradi bychom se dočkali obrázků našich štěníků v útulcích a podobně.